O nás

Specializujeme se na malování pokojů, interiérů a nátěrů fasád. Používáme kvalitní barvy českých i zahraničních výrobců.

Firma Kapitán Praha s.r.o. byla v založena 1.9.1998 jako fyzická osoba podnikatel. Z důvodu zvyšování kvality a rostoucího zájmu o služby naší společnosti i ze strany velkých a renomovaných firem, jsme se 14.2.2002 transformovali na společnost s ručením omezeným. Za dobu naší existence jsme si vypracovali u svých zákazníků pověst spolehlivé a svědomité firmy, což koresponduje s naším záměrem. Být firmou solidní, progresivní, flexibilní a adaptabilní v co nejširší míře, v rámci požadavků našich zákazníků. Jejich spokojenost je naším cílem. Působíme zejména v regionu Prahy a Středních Čech, kde přijímáme zakázky jakéhokoliv rozsahu. Po osobní dohodě však není problém domluvit zakázku i mimo tyto lokality.

Našimi zákazníky jsou jak rodiny, které si netroufají vymalovat svůj vlastní byt, tak i stavební společnosti, které realizují na českém trhu moderní, velkoplošné stavby u kterých se výměra malby pohybuje v řádově tisících metrů čtverečních. Realizujeme i projekty, kde je vyžadováno použití pokročilých malířských technik (variopaint, benátské štuky, antické zeminy florentské, mnichovské drsné omítky, fresky, apod.). Naše nejmodernější vybavení je dostatečným předpokladem pro komplexní realizaci rozsáhlých projektů v oborech malířství, natěračství, tapetování, ale i jiných námi poskytovaných službách (např. zednické práce, truhlářství). Naším cílem je rozšiřovat pole své působnosti, nikoliv však na úkor kvality. Vlastníme osvědčení od firmy Stachema Kolín s.r.o. na aplikaci protipožárních nátěrů.