Obklady a dlažby

Postaráme se o kompletní realizaci obkladů a dlažeb koupelen a kuchyní. Garantujeme kvalitně odvedenou práci se zárukou.

Renovace koupelen a WC

Specializujeme se na obkladačské práce. Rádi vám poradíme s výběrem vhodných obkladů a dlažeb. Pracujeme se všemi druhy obkladového materiálu na českém i zahraničním trhu. Vámi vybraný materiál vyzvedneme a přivezeme na místo realizace. Máme za sebou stovky realizací a spokojených zákazníků, kteří nás vřele doporučují.

Využíváme moderní technologie pokládky a všechny obkladové prvky, které šetří čas, a především peníze zákazníka. Neustále se vzděláváme, protože základem úspěchu skvěle odvedené práce je umět odborně zakomponovat všechny důležité prvky do celého estetického vnímání obkládaného prostoru.

Jak správně probíhá obkládání

  • skvěle naplánovat průběh práce
  • výběr a nákup dostatečného množství materiálu
  • výborně připravit podklad
  • řezání se nevyhne ani profesionál, ale jde to i bez zbytečného prachu, používáme vlhké řezačky pro čistější práci a kvalitnější řezy

Zvládáme zednické práce, proto si dokážeme poradit i v okamžiku, kdy není podklad předem dostatečně připravený (rovinatost ploch nebo vzájemná kolmost). Obkládáme vždy na rovný a předem připravený podklad. Podklad musí být před zahájením prací vždy suchý, čistý, rovný, bez mastnoty a trhlin.

Jsme hrdí na naši dříve odvedenou práci, kterou vám rádi předvedeme. Máme více než 25let zkušeností s obkládáním a pokládáním.